Yenilikçi, Güvenilir ve Güvenli Ürünler ile Servisler

Uygulamalarınızı ve verilerinizi korumak için Huawei'in 30 yılı aşkın teknik uzmanlığından yararlanın

Öne Çıkanlar
Bilgi İşlem
Depolama
Ağ İletişimi
Veritabanları
Yapay Zeka
Analiz
Güvenlik ve Uygunluk
Ara Yazılım
Tüm Endüstriler İçin Tam Yığın Çözümleri

Bulut dönüşümünüzü hızlandırmak için profesyonel mimarlar tarafından tasarlanan sınıfının en iyisi çözümler

Müşteri Hikayeleri

Müşteri Hikayeleri

BBTV New Media
BBTV New Media iş gereksinimleri için acilen tam özellikli bulut platformuna ihtiyaç duyuyordu. Huawei Cloud, BBTV New Media'ya IaaS'ten SaaS'e kadar yüksek performanslı bulut servisleri ile performansı %20'ye kadar artırdı, maliyetleri %30'dan fazla azalttı ve ülke çapında kullanıcı deneyimini geliştirdi.
Daha Fazla Bilgi
UCARS
UCARS, Singapur'daki en hızlı büyüyen çevrimiçi araba pazarlarından biridir. Huawei Cloud, bulut servisleri kombinasyonu sağladı ve UCARS'ın uygulamaları daha hızlı geliştirmesine ve dağıtmasına ayrıca uygulamalarını daha verimli yönetmesine ve izlemesine yardımcı oldu.
Daha Fazla Bilgi
Asiasoft
Lider çevrimiçi oyun ve dijital eğlence şirketi olan Asiasoft, mobil oyunun piyasaya sürümünü %50 hızlandırmak ve maliyeti %30 azaltmak için Huawei Cloud'dan yararlandı.
Daha Fazla Bilgi
J&T EXPRESS
Güneydoğu Asya'nın en büyük nakliye şirketi olan J&T Express, Huawei Cloud'dan istikrarlı, güvenilir bulut altyapısı servisleri aldı. Bu tür servisler, yedi Güneydoğu Asya ülkesini kapsayan optimize edilmiş ve daha iyi organize edilmiş sistemler sağlar. Eskiden iki ay süren piyasaya sürme artık bir haftada yapılabilir.
Daha Fazla Bilgi
CyberQuote
CyberQuote daha önce müşterilerin uygulamalarını şirket içi veri merkezleri ve üçüncü taraf bulutların karışımı üzerinde barındırıyordu. CyberQuote, müşterilerine en üst düzeyde performans, maliyet optimizasyonu ve değer ispatı sunmak için Huawei Cloud'un sınıfının en iyisi bilgi işlem ve güvenlik servislerinden yararlandı.
Daha Fazla Bilgi
viAct
Asya'da lider yapay zeka akıllı inşaat izleme bulut platformu olan viAct, acil eğitim görevlerinin sorunsuz tamamlanmasını sağlamak için Huawei Cloud ECS kullandı. Eğitimli modeller şantiyelerdeki potansiyel riskleri tespit edip tahmin edebilir ve çalışanların hayatlarını kurtarmak üzere anlık uyarıları tetikleyebilir.
Daha Fazla Bilgi

Tam Bağlantılı, Yüksek Hızlı, Stabil Altyapı

Global Ürünler ve Servisler

Huawei Cloud Global Altyapı

Huawei Cloud, konumunuza en yakın tam bağlantılı, yüksek hızlı ve stabil ağlar ve servisler sağlayarak dünyanın dört bir tarafındaki coğrafi bölgelerde birçok kullanılabilirlik alanını kapsar.

Global Ürünler ve Servisler

30+ bulut servisini ücretsiz deneyin

12 ay geçerliliği olan 1.500 saatlik ücretsiz kullanım hakkı kazanın ve yenileme indirimlerinden yararlanın.

Ücretsiz Dene

Satış Birimiyle İletişim

Tüm sorularınızın yanıtları için satış temsilcisine ulaşın. İş hedefleriniz için ideal bulut çözümünü keşfedin.

Satış Sonrası Destek

Size en uygun destek planını bulun veya e-posta, sohbet veya telefon yoluyla istediğinizde yardım almak için bir destek talebi oluşturun.