Site Şartları

Site Şartları

Şartların Kabulü

Bu Web Sitesine erişerek veya Web Sitesini kullanarak aşağıdaki şartları ("Şartlar") okuduğunuzu, anladığınızı ve onayladığınızı kabul edersiniz. Bu Şartları anlamadığınız veya kabul etmediğiniz takdirde bu Web Sitesinden derhal çıkmanız gerekmektedir. Sparkoo Technologies Singapore Pte. Ltd. ve/veya iştirakleri (birlikte "Huawei Cloud") tarafınıza bildirmeden herhangi bir zamanda bu Şartları değiştirme hakkını saklı tutar ve söz konusu değişiklik, değiştirilen Şartların yayınlanmasıyla geçerli olacaktır. Bu tür değişikliklerden haberdar olmak adına Şartları düzenli olarak incelemeyi kabul edersiniz ve Web sitesine sürekli erişmeniz veya Web Sitesini kullanmanız değiştirilen Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Şartları ihlal etmeniz durumunda Huawei Cloud tüm yasal ve benzer haklarını kullanma hakkını saklı tutar.

Web Sitesi İçeriklerimiz

Bu Web Sitesinin içeriklerine; metin, görüntüler, veriler, görüşler, öneriler, web sayfaları ve Web Sitesinde veya Web Sitesi üzerinden sağlanan bağlantılar dahildir ancak söz konusu içeriklerle sınırlı değildir ("Web Sitesi İçerikleri"). Bu Web Sitesi ve Web Sitesi İçerikleri sadece size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. Huawei Cloud bu Web Sitesinde doğru bilgiler vermeye çalışmış olsa da bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz oluşu konusunda herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmez. Huawei Cloud bu Web Sitesinde yer alan içerikleri veya Web Sitesinde listelenen ürünleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmadan değiştirebilir.

BU WEB SİTESİNDE VERİLEN TÜM BİLGİLER, HERHANGİ BİR TEMİNAT, GARANTİ VEYA TAAHHÜT İÇERMEKSİZİN, "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR. HUAWEI CLOUD İŞBU BELGEDE, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME ZIMNİ GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, YASALARIN İZİN VERDİĞİ TAM ÖLÇÜDE, TÜM AÇIK, ZIMNİ, YASAL VEYA DİĞER TEMİNAT, GARANTİ VEYA TAAHHÜTLERİ AÇIKÇA REDDEDER.

Yazılım İçerikleri

Huawei Cloud ve/veya lisans sağlayıcıları bu web sitesindeki tüm yazılımlarda, hem kaynak hem ikili kod formunda, örnek kodu, API'lar, SDK'lar, ilgili belgeler ve diğer ilgili materyaller (birlikte "Yazılım İçerikleri") tüm fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere tüm hakların sahibidir ve tüm hakları elinde bulundurur.

Huawei Cloud ile aranızda akdedilmiş başka sözleşmeler doğrultusunda ilgili bir lisansınız yoksa bu Şartlarda yer alan hiçbir şey size Yazılım İçerikleri ile ilgili herhangi bir hak veya lisans sağlamaz, bununla birlikte siz:

Yazılım İçeriklerini değiştiremez, içerikler üzerinde ters mühendislik uygulayamaz, içerikleri parçalayamaz, ayıramaz, uyarlayamaz, yerleştiremez veya içeriklere dayanan türev işler oluşturamazsınız;

ürün kaynak kodunu edinmek için Huawei Cloud ürünlerinin dahili uygulanma sürecini araştıramaz veya fikri mülkiyet haklarını ihlal edemezsiniz; ve/veya

herhangi bir karşılaştırma testinin sonuçlarını açıklayamazsınız.

Web Sitesini Kullanımınız

Bu Web Sitesini ve/veya Web Sitesi İçeriklerini; herhangi yasa dışı amaçla bağlantılı olarak veya Huawei Cloud ya da üçüncü tarafların haklarını ihlal eden herhangi bir yasa dışı eylem veya eylemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak adına yasa dışı veya bu site şartlarına aykırı olarak kullanamazsınız.

Bu Web Sitesinin herhangi bir bölümüne veya Web Sitesinde ya da Web Sitesi üzerinden sağlanan servislerden herhangi birine veya Huawei Cloud sunucusu ile bağlantılı diğer sistemler ya da ağlara yetkisiz erişim sağlayamaz veya sağlamaya çalışamazsınız.

Altyapısı, sistemleri ve ağları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla bu Web Sitesine aşırı yük bindirecek herhangi bir eylem gerçekleştiremezsiniz.

Web Sitesi İçeriklerini bu Web Sitesi ile bilinçli olarak sağlanan araçlar haricinde edinemez veya edinmeye çalışamazsınız ve bu Web Sitesinin herhangi bir kısmına veya içeriğine erişmek, bunları elde etmek, kopyalamak veya izlemek için herhangi bir manuel veya otomatik süreç, cihaz, program, algoritma veya yöntem kullanamazsınız.

Bu Web Sitesinin veya bu Web Sitesine bağlı ağların açıklarını tarayarak veya farklı yöntemlerle test edemezsiniz ve bu Web Sitesinin; bu Web Sitesinde ya da Web Sitesi üzerinden sağlanan servislerin güvenliğini veya kimlik doğrulaması önlemlerini ihlal edemezsiniz. Huawei Cloud veya bu Web Sitesinin diğer kullanıcılarının veya ziyaretçilerinin bilgilerini ters arama ile arayamaz, izleyemez veya izlemeye çalışamazsınız ya da bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesi üzerinden sağlanan bilgileri veya servisleri suistimal edemez veya bunları ortaya çıkaramazsınız.

Herhangi bir cihaz, yazılım veya program kullanma dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla bu Web Sitesinin düzgün çalışmasına ve üçüncü tarafların bu Web Sitesinin kullanımına müdahale edemez veya müdahale etmeye çalışamazsınız.

Bu Web Sitesi ve içeriklerini kullanırken geçerli yasa ve düzenlemelere uyacağınızı kabul edersiniz. Müstehcen, rahatsız edici, karalayıcı veya herhangi bir şekilde uygunsuz içerik yayınlamak, aktarmak veya dağıtmak için Web Sitesini kullanamazsınız. Üçüncü tarafların haklarını ihlal etmek veya üçüncü tarafları rahatsız etmek için yasa dışı herhangi bir bilgiyi üretmek, okumak, kopyalamak veya yaymak için bu Web Sitesi ve içeriklerini kullanamazsınız. Bu Web Sitesi ve içeriklerini siber güvenliği ve herhangi bir bilgisayar sistemini tehlikeye atacak bir eyleme girişmek için kullanamazsınız.

Ticari Marka

Bu Web Sitesinde görüntülenen, bahsedilen veya başka şekilde kullanılan tüm ticari markalar ve logolar, Huawei Cloud'un veya varsa belirtilen diğer lisans sahiplerinin mülküdür. Huawei Cloud veya söz konusu lisans sahiplerinin önceden yazılı iznini almaksızın bu ticari markaları veya logoları herhangi bir şekilde kullanamazsınız.

Mahremiyet

Huawei Cloud'un Gizlilik Beyanı bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesi üzerinden toplanan, kullanılan ve açıklanan kişisel veriler için geçerlidir. Bu Web Sitesini kullanarak Huawei Cloud'un kişisel verileri Gizlilik Beyanı'mız uyarınca toplamasını, kullanmasını ve açıklamasını kabul edersiniz.

Kullanıcı Hesapları ve Profiller

Bu Web Sitesine erişmek veya Web Sitemizin belirli işlevlerini ya da servislerini edinmek için bir hesap oluşturmanız, kullanıcı profili ayarlamanız veya Huawei Cloud yazılımı indirmeniz gerekebilir. Belirli işlevler veya servisler için ek Huawei Cloud şartları veya gereksinimleri geçerli olabilir. Söz konusu ek şartlar veya bu Şartlar arasında herhangi bir ihtilaf olması durumunda yukarıda sözü edilen belirli işlevler veya servislerle ilgili olarak ek şartlar öncelikli olacaktır.

Bu Web Sitesinde başka bir kişiyi veya kurumu temsil ettiğinizi beyan etmeyecek veya kimlik sahteciliği yapmayacaksınız. Bu Web Sitesinin herhangi bir kısmı bir hesap oluşturmanızı ya da bir kullanıcı profili hazırlamanızı isterse sağladığınız bilgiler doğru ve gerçek olmalıdır. Hesap bilgilerinizi güvende ve gizli tutacağınızı, başka bir kişi veya kurumun herhangi bir zamanda kullanıcı adınız veya parolanızı kullanarak hesabınıza ya da profilinize erişmesine izin vermeyeceğinizi aksi takdirde Huawei Cloud ile bu Web Sitesinin diğer kullanıcıları veya ziyaretçilerinin maruz kaldığı zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi kabul edersiniz.

Huawei Cloud tamamen kendi takdirine bağlı olarak; gönderdiğiniz herhangi bir içeriği reddetme veya kaldırma, Web Sitesine erişiminizi kısıtlama, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar; bilgilerinizi ya da içeriklerinizi saklayabilir veya silebilir.

Telif Hakkı

Bu Web Sitesindeki tüm içerikler Huawei Cloud, içerik sağlayıcıları ve/veya üçüncü taraf lisans sahipleri tarafından sağlanır. Bu Web Sitesindeki içerikler veya ilgili tüm fikri mülkiyet hakları, aksi açık şekilde ifade edilmediği sürece Huawei Cloud, içerik sağlayıcıları ve/veya üçüncü taraf lisans sahiplerine aittir. Bu tür tüm hakları saklıdır. Huawei Cloud'un önceden yazılı izni olmaksızın bu Web Sitesinin içerikleri yeniden üretilemez, değiştirilemez, sağlanamaz, dağıtılamaz, fotokopi ile çoğaltılamaz, oynatılamaz, parçalarına ayrılamaz, ters mühendislikle elde edilemez, parçalanamaz, hiper bağlantılarla bağlanamaz veya iletilemez, "yansıtma" ile başka sunuculara yüklenemez ya da bilgi alma sistemine yüklenemez veya bilgi alma sisteminde depolanamaz ya da bu Web Sitesine standart erişim süreci dışında herhangi bir araçla herhangi bir kişi tarafından başka amaçlarla kullanılamaz.

Ürün Kullanılabilirliği

Bu Web Sitesinde açıklanan ürünlerin ve servislerin kullanılabilirliği ile söz konusu ürün ve servislerin açıklamaları ülkenize ya da bölgenize göre değişiklik gösterebilir ve ülkenizde ya da bölgenizde sunulmamış ürünler ve servisler içerebilir. Belirli ürün ve/veya servis bilgileri için lütfen Huawei Cloud satış temsilcisine veya aracısına danışın.

Üçüncü Taraflara Bağlantı

Bu Web Sitesinde size kolaylık sağlaması için üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar bulunabilir, bununla birlikte Huawei Cloud söz konusu üçüncü taraf web sitelerinin içerikleri, ürünleri veya servislerinden (web sitelerinde yer alan hatalar ve eksiklikler dahil) sorumlu olmayacaktır. Huawei Cloud üçüncü taraf web sitelerini kullanmanız veya bu web sitelerine erişmenizden dolayı uğrayabileceğiniz kayıp veya hasarlardan sorumlu olmayacaktır. Söz konusu web sitelerini kullanırken geçerli kullanım kurallarını incelemeniz ve onaylamanız gerekebilir. Buna ek olarak bir üçüncü taraf web sitesine bağlantı; Huawei Cloud'un web sitesini veya söz konusu web sitesinde yer alan ürünler veya servisleri onayladığı anlamına gelmez.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Huawei Cloud veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, direktörleri, temsilcileri, çalışanları veya diğer temsilcileri bu Web Sitesi veya bu Web Sitesinin kullanılması veya kullanılamaması veya bu Web Sitesinin içeriğine güvenilmesi ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek (kar veya gelir kaybı, tahmini tasarruf kaybı, veri kaybı itibar veya iyi niyet kaybı ve/veya iş kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil) veya herhangi bir farklı yükümlülük teorisi söz konusu olsun ya da olmasın, hiçbir dolaylı, özel, arızi, netice kabilinden, cezai ve/veya örnek hasardan, Huawei Cloud'a söz konusu hasar olasılığı önceden bildirilmiş olsa bile, hiçbir şekilde sorumlu değildir. Huawei Cloud tarafından bir satış sözleşmesinde aksi kararlaştırılmadığı sürece ilgili yasanın izin verdiği ölçüde Huawei Cloud bu Web Sitesindeki içeriklerin veya materyallerin; sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil) veya herhangi bir farklı yükümlülük teorisi söz konusu olsun ya da olmasın, doğruluğu, eksiksiz oluşu veya kullanıma uygun oluşu ile ilgili herhangi bir yasal yükümlülük veya sorumluluk üstlenmez.

Tazminat

Huawei Cloud'u, bağlı kuruluşlarını, iştiraklerini, yöneticilerini, memurlarını, çalışanlarını, aracılarını, üçüncü taraf lisans sahiplerini ve içerik sağlayıcılarını Web Sitesini kullanımınız, Web Sitesine erişiminiz veya bağlantınız ve/veya bu Koşulları ihlal etmeniz nedeniyle veya bunlardan kaynaklanan harcamalar, talepler ve eylemlerden dolayı kayıp, hasar, tazminat, masraf (yasal maliyetler dahil) karşısında tazmin etmeyi, savunmayı ve zarar görmemesini sağlamayı kabul edersiniz.

Geçerli Kanun ve Anlaşmazlıkların Çözümü

Bu Web Sitesine veya bu Web Sitesi aracılığıyla erişiminiz ile ilgili tüm faaliyetlerin ve bu Şartların Singapur Cumhuriyeti yasalarına göre yönetileceğini, ele alınacağını ve yorumlanacağını kabul edersiniz. Bu Koşullardan ve/veya bu Web Sitesindeki ya da bu Web Sitesi aracılığıyla erişiminiz ve ilgili tüm faaliyetlerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı oluşabilecek ihtilafları çözmek için sadece Singapur Cumhuriyeti mahkemelerinin yetkili olduğunu geri dönüşü olmaksızın kabul edersiniz.

Son Güncelleme: 25 Mayıs 2022